Eğitimlerimiz

 • temel-egitimler - Firmamız, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek firmaların kurumsallaşmasına ve belgelendirme sürecine tam destek vermektedir.

  Temel Eğitimler

  Firmamız, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek firmaların kurumsallaşmasına ve belgelendirme sürecine tam destek vermektedir.

 • ic-tetkik-egitimleri - Denetim konularında gerekli bilgilerle donatılmış, kuruluş içinde etkin olarak denetim yapabilecek denetçiler yetiştirmeyi hedefleyen eğitimler vermekteyiz.

  İç Tetkik Eğitimleri

  Denetim konularında gerekli bilgilerle donatılmış, kuruluş içinde etkin olarak denetim yapabilecek denetçiler yetiştirmeyi hedefleyen eğitimler vermekteyiz.

 • bas-denetci-egitimleri - Temel bilgilerin aktarımı, tartışma ortamı oluşturularak tecrübe aktarımı, pratik çalışmalarla konunun pekiştirilmesi ve eğitim sonunda tüm katılımcıların akredite kuruluşlarca öngörülen niteliklere sahip ilgili Yönetim Sistemi Baş denetçisi yetiştirmeyi amaçlayan eğitimler vermekteyiz.

  Baş Denetçi Eğitimleri

  Temel bilgilerin aktarımı, tartışma ortamı oluşturularak tecrübe aktarımı, pratik çalışmalarla konunun pekiştirilmesi ve eğitim sonunda tüm katılımcıların akredite kuruluşlarca öngörülen niteliklere sahip ilgili Yönetim Sistemi Baş denetçisi yetiştirmeyi amaçlayan eğitimler vermekteyiz.

 • teknik-egitimler - Kuruluşların üretim,kontrol ve bakım aktiviteleri sırasında uygun analiz yöntemleri kullanmalarını sağlayacak ortamı hazırlamak, verimliliği arttırarak dengeyi sağlamayı hedefleyen teknik eğitimler vermekteyiz.

  Teknik Eğitimler

  Kuruluşların üretim,kontrol ve bakım aktiviteleri sırasında uygun analiz yöntemleri kullanmalarını sağlayacak ortamı hazırlamak, verimliliği arttırarak dengeyi sağlamayı hedefleyen teknik eğitimler vermekteyiz.

 • kisisel-gelisim-egitimleri - Hayata farklı açılardan bakabilmeyi, kendini keşfetmeyi, empatik olmayı ve etkili iletişim becerilerini kazandırmayı hedefleyen kişsel gelişim eğitimleri vermekteyiz.

  Kişisel Gelişim Eğitimleri

  Hayata farklı açılardan bakabilmeyi, kendini keşfetmeyi, empatik olmayı ve etkili iletişim becerilerini kazandırmayı hedefleyen kişsel gelişim eğitimleri vermekteyiz.