Buradasınız : Eğitimlerimiz

Temel Eğitimler

 • iso-9001kalite-yonetim-sistemi-temel-egitimi - Kuruşların her kademesinde, işverenin, çalışanın, müşteri ve satıcının sürekli memnuniyetinin oluşması ve devam etmesi için ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi vermekteyiz

  ISO 9001:Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

  Kuruşların her kademesinde, işverenin, çalışanın, müşteri ve satıcının sürekli memnuniyetinin oluşması ve devam etmesi için ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eğitimi vermekteyiz

 • iso-14001cevre-yonetim-sistemi-temel-egitimi - ISO14000 Çevre Yönetim Sistemi ürünün, hammaddeden başlayıp nihai ürün haline getirilerek müşterilere sunulmasına kadar geçen sürecin her aşamasında çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli muayeneler ve önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilmesini sağlayan bir sistemin kurulmasını tarif eden ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel eğitimi vermekteyiz.

  ISO 14001:Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

  ISO14000 Çevre Yönetim Sistemi ürünün, hammaddeden başlayıp nihai ürün haline getirilerek müşterilere sunulmasına kadar geçen sürecin her aşamasında çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli muayeneler ve önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilmesini sağlayan bir sistemin kurulmasını tarif eden ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel eğitimi vermekteyiz.

 • ohsas-18001isci-sagligi-ve-is-guvenligi-yonetim-sistemi-temel-egitimi - OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi(İSG), işyerinde meydana gelebilecek olası bir iş kazası riskini en aza indirmek ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesiyle ilgili asgari şartları ortaya koymak için geliştirilmiş bir sistemdir. OHSAS 18001, kuruluşun kendi risklerini kontrol etmesi ve performansını iyileştirmesini sağlamak amacıyla sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerine ilişkin koşulları tanımlayan uluslararası bir standarttır. Firma olarak OHSAS 18001 İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi temel eğitimi vermekteyiz.

  OHSAS 18001:İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

  OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi(İSG), işyerinde meydana gelebilecek olası bir iş kazası riskini en aza indirmek ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesiyle ilgili asgari şartları ortaya koymak için geliştirilmiş bir sistemdir. OHSAS 18001, kuruluşun kendi risklerini kontrol etmesi ve performansını iyileştirmesini sağlamak amacıyla sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerine ilişkin koşulları tanımlayan uluslararası bir standarttır. Firma olarak OHSAS 18001 İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi temel eğitimi vermekteyiz.

 • iso-22000gida-guvenligi-yonetim-sistemi-ve-haccp-temel-egitimi - Üreticilerin tüketiciye güvenli gıda maddesi sunmalarını güvence altına almak için, bir gıda ürününün farklı üretim/süreç aşamalarında meydana gelebilecek tehlikelerin belirlenmesine ve analiz edilmesine, bu tehlikelerin önlenmesi için gerekli faaliyetlerin belirlenmesine ve bu faaliyetlerin etkili bir şekilde uygulamaya konulduğunu takip etmeye ve denetlemeye yarayan bir sistem olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Ve HACCP Temel Eğitimi vermekteyiz.

  ISO 22000:Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Ve HACCP Temel Eğitimi

  Üreticilerin tüketiciye güvenli gıda maddesi sunmalarını güvence altına almak için, bir gıda ürününün farklı üretim/süreç aşamalarında meydana gelebilecek tehlikelerin belirlenmesine ve analiz edilmesine, bu tehlikelerin önlenmesi için gerekli faaliyetlerin belirlenmesine ve bu faaliyetlerin etkili bir şekilde uygulamaya konulduğunu takip etmeye ve denetlemeye yarayan bir sistem olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Ve HACCP Temel Eğitimi vermekteyiz.

 • iso-16949otomotiv-sektoru-yonetim-sistemi-temel-egitimi - ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi temeli üzerine kurulan Otomotiv endüstrisi tedarikçileri için teknik standartların uyumuyla oluşturularak otomotiv sanayiye yönelik özel olarak hazırlanmış bir Kalite Yönetim Sistemi standardı olan ISO 16949 Otomotiv Sektörü Yönetim Sistemi Temel Eğitimi vermekteyiz.

  ISO 16949:Otomotiv Sektörü Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi temeli üzerine kurulan Otomotiv endüstrisi tedarikçileri için teknik standartların uyumuyla oluşturularak otomotiv sanayiye yönelik özel olarak hazırlanmış bir Kalite Yönetim Sistemi standardı olan ISO 16949 Otomotiv Sektörü Yönetim Sistemi Temel Eğitimi vermekteyiz.

 • iso-iec-17025laboratuar-akreditasyonu-temel-egitimi- - Deney veya kalibrasyon çalışmalarını yeterli hale getirmek ve bu kapsamda akredite olmak isteyen, laboratuarlar için geliştirilmiş, bir laboratuarın spesifik testleri gerçekleştirme konusunda yetkin olduğunun anlaşılması için, uygulaması gereken genel şartları açıklayan uluslararası bir standart olan ISO IEC 17025 Laboratuar Akreditasyonu Temel Eğitimini firma olarak vermekteyiz.

  ISO IEC 17025:Laboratuar Akreditasyonu Temel Eğitimi

  Deney veya kalibrasyon çalışmalarını yeterli hale getirmek ve bu kapsamda akredite olmak isteyen, laboratuarlar için geliştirilmiş, bir laboratuarın spesifik testleri gerçekleştirme konusunda yetkin olduğunun anlaşılması için, uygulaması gereken genel şartları açıklayan uluslararası bir standart olan ISO IEC 17025 Laboratuar Akreditasyonu Temel Eğitimini firma olarak vermekteyiz.

 • iso-15189tibbi-laboratuvar-akreditasyonu-temel-egitimi - ISO 17025 ve ISO 9001:2000 Standartlarının Tıbbi Laboratuvarlar için düzenlenmesinden meydana gelen, ISO 15189 'un temel amacı medikal laboratuvarların akreditasyonu, test sonuçlarının hasta ve sağlık personeli nezdinde güvence altına alınmasını sağlamak olan, ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitimi vermekteyiz.

  ISO 15189:Tıbbi Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitimi

  ISO 17025 ve ISO 9001:2000 Standartlarının Tıbbi Laboratuvarlar için düzenlenmesinden meydana gelen, ISO 15189 'un temel amacı medikal laboratuvarların akreditasyonu, test sonuçlarının hasta ve sağlık personeli nezdinde güvence altına alınmasını sağlamak olan, ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Akreditasyonu Temel Eğitimi vermekteyiz.

 • sa-8000sosyal-sorumluluk-standardi-temel-egitimi - Ürün ve hizmet üretiminde etik unsurları garanti altına alan ve dünyanın her yerinde, her sanayi kolunda, her büyüklükte kuruluşa uygulanabilen SA 8000 Sosyal Sorumluluk Standardı Temel Eğitimini vermekteyiz.

  SA 8000:Sosyal Sorumluluk Standardı Temel Eğitimi

  Ürün ve hizmet üretiminde etik unsurları garanti altına alan ve dünyanın her yerinde, her sanayi kolunda, her büyüklükte kuruluşa uygulanabilen SA 8000 Sosyal Sorumluluk Standardı Temel Eğitimini vermekteyiz.