Buradasınız : Eğitimlerimiz

Teknik Eğitimler

 • istatistiksel-proses-kontrol-egitimi - Katılımcılara temel istatistik, istatistiksel proses kontrol ve proses yeterliliği analizleri konularında eğitmek ve bu analizlerle; kuruluşlarında ürün ve proses değişkenliklerini azaltacak ve uygunsuzlukları önceden tespit edecek SPC sistemini kurmalarını sağlamayı hedefleyen istatistiksel proses kontrol eğitimi vermekteyiz.

  İstatistiksel Proses Kontrol Eğitimi

  Katılımcılara temel istatistik, istatistiksel proses kontrol ve proses yeterliliği analizleri konularında eğitmek ve bu analizlerle; kuruluşlarında ürün ve proses değişkenliklerini azaltacak ve uygunsuzlukları önceden tespit edecek SPC sistemini kurmalarını sağlamayı hedefleyen istatistiksel proses kontrol eğitimi vermekteyiz.

 • dokumantasyon-hedef-ve-surec-yonetimi-egitimi - ISO 9001 2008 Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarının tanımlanması ve hazırlanmasına yönelik becerilerin kazandırılması, hedef ve süreç yönetimi hakkında bilgilendirilme yapılmasına yönelik dokümantasyon, hedef ve süreç yönetimi eğitimi vermekteyiz.

  Dokümantasyon, Hedef Ve Süreç Yönetimi Eğitimi

  ISO 9001 2008 Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarının tanımlanması ve hazırlanmasına yönelik becerilerin kazandırılması, hedef ve süreç yönetimi hakkında bilgilendirilme yapılmasına yönelik dokümantasyon, hedef ve süreç yönetimi eğitimi vermekteyiz.

 • proses-yonetimi-etkilesimleriiyilestirme-teknikleri-egitimi - Proseslerin ölçülmeleri, ölçüm metotları ve proseslerin analizi yapabilme, proses yönetimi iyileştirme becerisinin kazandırılmasını hedefleyen proses yönetimi etkileşimleri ve iyileştirme eğitimleri vermekteyiz.

  Proses Yönetimi Etkileşimleri&İyileştirme Teknikleri Eğitimi

  Proseslerin ölçülmeleri, ölçüm metotları ve proseslerin analizi yapabilme, proses yönetimi iyileştirme becerisinin kazandırılmasını hedefleyen proses yönetimi etkileşimleri ve iyileştirme eğitimleri vermekteyiz.